Hakkımızda

Family boutique Hotel Vamos, Saraybosna şehrindedir ve yakınında Mejdan Caddesi bulunur. Saraybosna, Vijećnica ve Baščaršija'nın bulunduğu yerlerden biri de Bentbaša'da bulunan Dariva'da.

Hotel Vamos'ta bir teras ve güneşlenme teraslı bir restoran bulunmaktadır. Özel banyo, Wi-Fi, kablo TV mevcuttur ve otel, Belediye Binası'nda plaja bir metre uzaklıkta bulunmaktadır. Rahat otel kafeteryasında kahvaltılı veya kahvaltısız (açık büfe) veya klasik servis (7: 30-10: 00 arası) oda kahvaltı şeklinde tek, çift veya üç kişilik çalıştırabilirsiniz. Yarım pansiyon hizmeti de.

Rahatça oturun ve Saraybosna'nın güzelliğinde tam bir yürüyüşe çıkın. Burada aşağıdaki yerlerin tümünü bulabilirsiniz: Baščaršija, Sebilj, Žuta tabija, kafeler, restoranlar ve en ünlü alışveriş merkezleri. Gelecekte size yardımcı olabileceğiz.

 

Gördüğünüz gibi, kalmak için harika bir yer, burası kalmak için ideal bir yer. Yaklaşık yirmi dakika içinde Saraybosna'nın en güzel kayak merkezleri Jahorina, Trebević veya Ravna Planina'da bulabilirsiniz. (Tek kişilik odada küçük tekneler, bisikletler ve scooterlar arıyoruz.)

Misafirin şehri Saraybosna Havaalanından veya Saraybosna Havaalanına ulasım sağlamak amacıyla.

Bu yazının amaçları için “Başçarşı'dan güvercin uçtu” metnini okuyunuz:

“Hiçbir yerin ortasındaydım
Başçarşı günü
bend bir sır tutmamı istiyor
kendi keşfettiği

Beni Maidan'da buldu
oyun salonları
bana gizli isharetler verdi
mavi gözlü ” 

Trokrevetne sobe

Details


Jednokrevetne sobe

Details


Dvokrevetne sobe

Details