Hotel Vamos Sarajevo

Personelimiz sizi karşılar.
Huzurlu ve rahat bir konaklamanın keyfini çıkarın.

Kullanılabilirliği kontrol et

Kitap konaklama

Jednokrevetne sobe

Details


Dvokrevetne sobe

Details


Trokrevetne sobe

Details


Hoşgeldiniz

Family boutique Hotel Vamos, eski Saraybosna'nın kalbinde, Mejdan Caddesi'nin sakin bir kesiminde yer almaktadır. Bir tarafında hareketli Saraybosna, Vijećnica ve Baščaršija, diğer tarafında Dariva gezinti yeri, Bentbaša'nın doğal güzelliği ve Olimpik dağların yeşil kuşağı var.
Hotel Vamos, özel teras ve ücretsiz otopark sunmaktadır. Tüm odalarda duşlu banyo, Wi-Fi, kablo TV ve otele yüz metre mesafedeki şehir ve Belediye Binası manzarası vardır. Rahat otel kafeteryasında kahvaltılı veya kahvaltısız (açık büfe) veya klasik servis (7: 30-10: 00 arası) oda kahvaltı şeklinde tek, çift veya üç kişilik odalarda kalabilirsiniz. Yarım pansiyon hizmeti de sunuyoruz.
Rahatça oturun ve Saraybosna'nın güzelliğinde tam bir yürüyüşe çıkın. Her şey bizden sadece birkaç adım ötede: Baščaršija, Sebilj, Žuta tabija, kafeler, restoranlar ve en ünlü alışveriş merkezleri. Şehrin karmaşasından uzaklaşmak istiyorsanız doğada ve şehrin yukarısındaki tepelerde göz açıp kapayıncaya kadar uzanıyorsunuz. 

Ücretsiz park

Kablolu televizyon

Organize karşılama hizmeti

Otel kiralama

İş toplantılarının organizasyonu

Organize turist turları

Blog

Pobjednički slogan Hotel Vamos

Pobjednički slogan Hotel Vamos

"Ako ćeš u Rajvosa, svrati do Vamosa" autorice Lamije Redžepagić  i "Čarobna strana Sarajeva" autorice Asje Čandić su pobjednički slogani za Hotel Vamos! Zahvaljujemo našim kreativnim gostima i želimo im ugodan boravak u našem hotelu!    ...

Konumumuz

Talimatları akıllı telefonunuza indirin …